KURUMSAL HABERLER
  Tüm Haberler

  HAKKIMIZDA

  38. yılda özveri ve güvenle...

  • Kahramanmaraş Doğanlar San. ve Tic. Koli. Şti.

   1969-1979 yılları arasında Kahramanmaraş'ta Doğanlar San. Ve Tıc. Koli. Şti. Ünvanı adı altında Çırçır ve Prese fabrikası. Pamuk çekirdeği yağı imalatı ile iş hayatına başlayan şirket; Zirai İlaçlar ve Tarım Ürünleri bayiliği ile Kahramanmaraş Ford traktör bayiliği gibi sektörlerde hizmet vermiştir.

  • Aldo Ticaret Uluslararası Taşımacılık

   1980 yılında Mersin de ticari faaliyetlerini yürütmeye devam eden şirket, 1980-1983 yılları arasında Aldo Ticaret olarak Uluslararası Taşımacılık. Temsilcilik. Komisyonculuk ticareti yapmıştır.

  • ALDO İnşaat Ticaret

   1983-1996 yılları arasında Mersin' in muhtelif semtlerinde ALDO İnşaat Ticaret olarak Yap-Sat İnşaat Müteahhitliği 1996-2000 yılları arasında Ankara Ümitköyde Yap- Sat inşaatları ile faaliyetlerini yürütmüştür. 2000 yılından bugüne kadar çeşitli İş Yeri ve Konut projeleri gerçekleştirmiştir.

  • Opat Otomotiv Kuruldu

   1996 yılında OPAT Otomotiv ‘in kurucusu olarak halen devam etmekte olan Mersin Volksv/agen yetkili satıcılığında satış, servis ve yedek parça hizmeti, 2.el araç alım satımın da Doğuş Oto Değerlendirme (DOD) bayiliği, Opat Sigorta Acenteliği ve Opat Oto İç Dizayn Aksesuar Hizmetleri verilmesi devam etmektedir.

  • Olbios Marina Resort Hotel hizmet vermeye başladı.

   2001 yılında ALDO İnşaat Turizm Tic. Ltd. Şti olarak inşaatına başlanan Mersin Erdemli'de dört yıldızlı 250 yataklı Olbios Marina Resort Hotel hizmet vermeye devam etmektedir.

  • Veldo Teknoloji Ltd. Şti.

   2007 yılında Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesinde AR-GE çalışmasına başlayan VELDO Teknoloji Ltd. Şti. Ticari araçlar için Otomatik Kayar Kapı ve Kayar Basamak sistemleri üretimi yapmaktadır.

  • Tarsus Volkswagen Opat plaza hizmete girdi.

   2009 yılında hizmete giren Tarsus Volksv/agen Opat plazası ile servis, satış, yedek parça ve ikinci elde Dod bayiliği devam etmektedir

  • Audi Plaza

   Aldo Grup olarak. 2009 Kasım ayında inşaatına başlanan ve 2010 Kasım itibariyle tamamlanan Türkiye'nin ilk terminal konseptli showroomuna sahip Audi yetkili satıcılığı Aldo Otomotiv tarafından hizmete açılmıştır.

  • DOD Mersin Hizmete girdi.

   2010 yılında Mersin VW Opat Otomotiv'in yanında hizmete açılan DOD kapalı showroom bayiliği devam etmektedir.

  • ALDO Enerji Kuruldu

   2014 yılında ALDO Grup bünyesinde kurulan ALDO Enerji, küçük,orta ve büyük ölçekli çatılardan,her tip arazi kurulumlarına kadar güneş sistemleri kurulumu yapan uzman bir enerji şirketidir. ALDO Enerji,teknik donanımı ile güneş ve rüzgar enerjisi santralleri için,fizibilite çalışması yaparak,mühendislik hizmetinin yanısıra materyal ve ekipman tedarikinde bulunarak,sistem tasarımı ve uygulamarı, montaj ve devreye alma hizmetleri ile anahtar teslimi santral kurulumu yapmaktadır.

  Ali Doğan

   

  BAŞKANIN MESAJI

  Aldo Grup'a Hoş Geldiniz;

  Çok değerli müşterilerimiz, kıymetli misafirlerimiz, sevgili tedarikçilerimiz ve beraber çalışmaktan onur duyduğumuz aile bireylerimiz olan çok değerli çalışma arkadaşlarım;

  Aldo Grup ailesi olarak, grup sektörlerimizde tüm ekibimiz ile sizlere eksiksiz bir hizmet vermenin çabası içerisindeyiz. Bugüne kadar almış olduğunuz hizmetlerden memnun kaldığınızı ümit ediyorum. Grup kültürümüz olan beklentilerin ötesinde hizmet vermeye devam ederek, bundan böyle alacağınız hizmetlerde de sürekli yanınızda olduğumuzu her koşulda sizlere yardımcı olmaktan büyük bir memnuniyet duyacağımızı belirtmek isterim.

  Çok değerli dostlarım;

  Aldo olarak 1980 yılında tek sektörle iş hayatına başlayan şirketimiz, siz değerli müşterilerimizin destekleri ile bugün Grup iştiraklerimiz ve şirketlerimiz ile beraber, başta Otomotiv sektörü olmak üzere Turizm, İnşaat, 2. El Otomotiv, Sigorta, Akaryakıt, Arge, Yedek Parça ve yeni iş alanımız yenilenebilir enerji sektörü (güneş, rüzgar) ile birlikte geniş ticari alanlarda hizmet vererek ilimiz, bölgemiz ve ülkemiz ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaktadır.

  Bundan böyle de en büyük amacımız sizlerin destekleri ile üretime dönük yatırım faaliyetlerine devam ederek ilimiz, bölgemiz, ülkemiz ekonomi ve istihdamına katkımızın devam etmesidir. Ayrıca ekonomi ve istihdam dışında sosyal ve kültürel faaliyetlerimizle de ilimiz, bölgemiz ve ülkemize elimizden geldiği kadar maddi ve manevi katkı sağlamaktan büyük bir memnuniyet duyduğumuzu da belirtmek isterim.

  Çok değerli dostlarım;

  Mesajıma son verirken, sizlerden öncelikli beklentim birbirinizi seviniz. Başta kendinizle barış içinde olunuz ki; ülkemiz ve dünyada barışı egemen kılalım. Sevgili Yunus'un deyimiyle, "Gelin tanış olalım, işi kolay kılalım, sevelim sevilelim bu Dünya kimseye kalmaz.'’ Bu duygularla sizlere başta sağlık, mutluluk, başarılar diliyor hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyor birlikteliğimizin devamını diliyorum.

  Bugüne kadar ekonomik ve toplumsal başarılarımızı devamlı kılan, bizleri yıllardır ileriye taşıyan sizlere ve değerli çalışma arkadaşlarıma en içten duygularla teşekkür ediyorum.

  Saygılarımla

  Ali Doğan

  Aldo Grup Yönetim Kurulu Başkanı

  İLETİŞİM

   audi-aldoaldo-insaataldo-sigortaGMK Bulvarı 75. Yıl Mah. No: 899/B Davultepe/Mezitli/Mersin
  Telefon: 0324 481 44 33
  Faks: 0324 481 44 39
     olbios

  Kumkuyu Kasabası Erdemli / Mersin
  Telefon: 0324 525 90 00
  Faks: 0324 525 84 95

     veldo

  Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü Teknopark İdari Binası Bodrum Kat No: 3-4 Yenişehir/Mersin
  Telefon: 0324 361 01 55

  opatdodopat-sigortavdf

  GMK Bulvarı Akdeniz Mah. Opat Plaza Davultepe/Mersin
  Telefon: 0324 359 46 98
  Faks: 0324 358 72 29

   opatdodvdf

  Beydeğirmeni Mevkii Sait Polat Bulvarı No: 312 Tarsus / Mersin
  Telefon: 0324 616 00 50
  Faks: 0324 616 00 58

  Adı - Soyadı 
  E-Posta 
  Telefon 
  Adres 
  Mesaj