Aldo Grup
Kurumsal

Hayat hızla akıp giderken kim olduğundan çok neler başardığın önemli. Bizim için bugünün değeri 1968’den beri başardıklarımızın yanında, gelecekte başaracaklarımızda saklı. İlk günkü özveri ve güvenle 40 yılı geride bıraktığımız bu günlerde Aldo Grup mutlu bir aile resminden herkese gülümsüyor.

Özveri ve Güvenle

Başkanın Mesajı

Aldo Grup‘a Hoş Geldiniz;

Çok değerli müşterilerimiz, kıymetli misafirlerimiz, sevgili tedarikçilerimiz, kamu, STK ve özel sektör temsilcileri ve beraber çalışmaktan onur duyduğumuz aile bireylerimiz olan çok değerli çalışma arkadaşlarım;
Aldo Grup ailesi olarak, grup sektörlerimizde tüm ekibimiz ile sizlere eksiksiz bir hizmet vermenin çabası içerisindeyiz. Bugüne kadar almış olduğunuz hizmetlerden memnun kaldığınızı ümit ediyorum. Grup kültürümüz olan beklentilerin ötesinde hizmet vermeye devam ederek, bundan böyle alacağınız hizmetlerde de sürekli yanınızda olduğumuzu her koşulda sizlere yardımcı olmaktan büyük bir memnuniyet duyacağımızı belirtmek isterim.

Çok değerli dostlarım;
1968 yılında Kahramanmaraş Özbek köyünde başlayan, Aldo olarak ise 1980 yılında Mersin’de tek sektörle iş hayatına başlayan şirketimiz, siz değerli müşterilerimizin destekleri ile bugün Grup iştiraklerimiz ve şirketlerimiz ile beraber, başta Otomotiv sektörü olmak üzere Turizm, İnşaat, 2. El Otomotiv, Sigorta, Ar-Ge, Yedek Parça ve yeni iş alanımız yenilenebilir enerji sektörü (güneş, rüzgar) ile birlikte geniş ticari alanlarda hizmet vererek ilimiz, bölgemiz ve ülkemiz ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaktadır.
Bundan böyle de en büyük amacımız sizlerin destekleri ile üretime dönük yatırım faaliyetlerine devam ederek ilimiz, bölgemiz, ülkemiz ekonomi ve istihdamına katkımızın devam etmesidir. Ayrıca ekonomi ve istihdam dışında sosyal ve kültürel faaliyetlerimizle de ilimiz, bölgemiz ve ülkemize elimizden geldiği kadar maddi ve manevi katkı sağlamaktan büyük bir memnuniyet duyduğumuzu da belirtmek isterim.

Çok değerli dostlarım ve çalışma arkadaşlarım;
Mesajıma son verirken, sizlerden öncelikli beklentim birbirinizi seviniz. Başta kendinizle barış içinde olunuz ki; ülkemizde ve dünyada barışı egemen kılalım. Sevgili Yunus’un deyimiyle, “Gelin tanış olalım, işi kolay kılalım, sevelim sevilelim bu Dünya kimseye kalmaz.’’ Bu duygularla sizlere başta sağlık, mutluluk, başarılar diliyor hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyor birlikteliğimizin devamını diliyorum.

Bugüne kadar ekonomik ve toplumsal başarılarımızı devamlı kılan, Kamu, STK, özel sektör temsilcilerine, bizleri yıllardır ileriye taşıyan sizlere ve değerli çalışma arkadaşlarıma, anı yaşamanın tadını almak dileğiyle, en içten duygularımla teşekkür ediyorum.
Saygılarımla

Ali Doğan
ALDO Grup Yönetim Kurulu Başkanı

Yönetim Kurulu

Ali Doğan

Yönetim Kurulu Başkanı

Haluk Veli Doğan

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Ruken Doğan

Yönetim Kurulu Üyesi

Adile Doğan

Yönetim Kurulu Üyesi

Sevda Doğan Bezmen

Yönetim Kurulu Üyesi

Aldo Kültürü

Misyon

Standardı yüksek kaliteli hizmet vererek, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde söz sahibi olmaya; İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeye; Kurumumuzun ve bağlı çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlamaya;
Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, güvenilir ve verimli bir kurum olmaya devam etmek.

Vizyon

Değişen ve gelişen koşullarda bir adım önde olmak. Müşteri beklentilerini, yaratıcı hizmetler üreterek kalıcı üstünlüklerle karşılamak. Gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek. Sürdürülebilir büyüme sağlamak

Değerler

Tüm inançlara ve herkesin kutsalına, kendi kutsalı gibi saygı duymak ve değer vermek.

  • Dürüstlük
  • Şeffaflık
  • Etik değerlere saygı
  • İnsana saygı
  • Çevreye duyarlılık
  • Yaratıcılık ve yenilikçilik
  • Müşteri odaklı hizmet sunmak
  • Çalışanlarının gelişimini desteklemek
  • İletişim odaklı olmak
  • Güvenilirlik

Hedefler

Kâr amacı güden ticari, kontrol edilebilir ve şeffaf bir işletme olmak. Ömür boyu hatırlanacak eşsiz bir müşteri deneyimi yaratmak. Toplumsal, sosyal ve kültürel katkı sağlayarak ülkeye görevlerini yerine getirmek.

Tarihçe

Kahramanmaraş Doğanlar San. ve Tic. Koli. Şti.

1968-1979 yılları arasında Kahramanmaraş’ta Doğanlar San. Ve Tic. Koli. Şti. Ünvanı adı altında Çırçır ve Prese fabrikası.

Pamuk çekirdeği yağı imalatı ile iş hayatına başlayan şirket; Zirai İlaçlar ve Tarım Ürünleri bayiliği ile Kahramanmaraş Ford traktör bayiliği gibi sektörlerde hizmet vermiştir.

Ödüller

Menü